NASIL TASARLIYORUZ        
HEDEF KİTLE ANALİZİ        
RAKİP ANALİZİ        
TÜKETİCİ ALGISI        
MESAFE VE ZAMAN        
GÜNCEL TRENDLER        
BASKI TEKNİĞİ        

NASIL TASARLIYORUZ

360 DERECE TASARIM FELSEFEMİZ İLE DOĞRU KONUMLANDIRMA, DOĞRU TASARIM DİLİ VE STRATEJİK DÜŞÜNME KABİLİYETİMİZ İLE SATTIRAN AMBALAJLAR TASARLIYORUZ. BU YAKLAŞIMIMIZ İLE YÜZEYSEL BİR TASARIM YERİNDE DERİNLEMESİNE VE MARKALARA FAYDA SAĞLAYAN, NİTELİKLİ TASARIMLAR OLUŞTURUYORUZ. TASARIM SÜREÇLERİMİZİ BELİRLEDİĞİMİZ 6 TEMEL KRİTERE GÖRE YÖNETİP, RAFTA RAKİPLERİNDEN AYRIŞAN, TÜKETİCİ DE SATIN ALMA REFLEKSİNİ HAREKETE GEÇİREN TASARIM ÇÖZÜMLERİ SUNUYORUZ.

HEDEF KİTLE ANALİZİ

HEDEF TÜKETİCİLERİN SATIN ALMA GÜCÜ, SATIN ALMAYA KARAR VERMEDEKİ TEMEL TETİKLEYİCİLER VE SATIN ALMA SÜRECİNİ ETKİLEYEN TÜM SÜREÇLER SAHADA GÖZLEMLEYEREK VE BİREBİR GÖRÜŞMELERLE ÖN BİLDİRİMLERİ TOPLAMAKTAYIZ. BU BİLGİLER DAHİLİNDE DOĞRU TASARIM DİLİ KURGULANIP, TASARIM SÜREÇLERİNİN TEMEL DETAYLARI VE SATIN ALMAYA GEÇİRECEK TETİKLEYİCİ MESAJ, GÖRSEL VE ÇEŞİTLİ DETAYLAR BELİRLENMEKTEDİR.

RAKİP ANALİZİ

RAKİP MARKALARIN AMBALAJLARININ KONUMLANDIRILMASI VE MESAJLARINI DETAYLICA İNCELEMEKTEYİZ. BU SAYEDE RAFTA RAKİPLERİNDEN AYRIŞAN KENDİNE HAS KARAKTERİ OLAN TASARIMLAR OLUŞTURMAKTAYIZ, TÜKETİCİ ALGISINDAN DA UZAKLAŞMADAN TASARIMLARIMIZI ŞEKİLLENDİRİYORUZ.

TÜKETİCİ ALGISI

ÜRÜN GRUBUNDA TÜKETİCİNİN BİLİNÇ ALTINDA NASIL BİR GÖRSEL OLDUĞUNU, ÜRÜNÜ RAFTA ARARKEN NE GİBİ NÜANSLARI REFERANS ALDIĞINI TESPİT ETMEKTEYİZ. BU SAYEDE TÜKETİCİNİN ÜRÜNÜ ÇOK HIZLI VE KOLAY BİR ŞEKİLDE ALGILAMASINI SAĞLATIP, BİLİNÇ ALTINDA GÖRMEK İSTEDİĞİ MESAJLARI VE GÖRSELLERİ TASARLAMAKTAYIZ. TÜKETİCİ ALGISINI ÇOK İYİ OKUYUP FARKLI BİR TASARIM YAPMAK ADINA TÜKETİCİNİN ÜRÜNÜ ALGILAYAMAYIP RAFTA ES GEÇMESİNİN ÖNLEMEKTEYİZ.

MESAFE VE ZAMAN

TASARIM SÜRECİNİN EN KRİTİK DETAYLARINDAN BİRİDE MESAFE VE ZAMANDIR. 1 İLE 4 METRE ARASI BİR MESAFEYİ BELİRLEYİP TÜKETİCİDE KADEMELİ BİR ALGI SÜRECİ BELİRLEMEKTEYİZ. KULLANACAĞIMIZ TASARIM DİLİ VE RENK SEÇİMLERİ İLE BELLİ BİR UZAKLIKTAN RAKİPLERİNDEN AYIRIP TÜKETİCİNİN ÜRÜNE ODAKLANMASINI SAĞLAMAKTAYIZ. 2 METRE VE DAHA KISA BİR MESAFEDEN MARKA ALGISI TÜKETİCİDE SATIN ALMAYA GEÇİRECEK MESAJLAR VE GÖRSEL DETAYLARI PLANLAYIP SATIN ALMA REFLEKSİNİ HAREKETE GEÇİRMEKTEYİZ. TÜM BU SÜREÇLERİ PLANLARKEN GÖZ AÇIP KAPAYANA KADAR BİR SÜREDE, ZAMAN, MESAFE VE TÜKETİCİ ALGISINI EN ETKİLİ ŞEKİLDE KULLANMAKTAYIZ.

GÜNCEL TRENDLER

GÜNCEL TASARIM STİLLERİNİ SÜREKLİ TAKİP ETMEKTEYİZ. GLOBAL VE YEREL TÜKETİCİ YÖNELİMLERİNİ DE İNCELEYİP TASARIM DİLİMİZİ SÜREKLİ ZENGİNLEŞTİRMEKTEYİZ. BU SAYEDE TEK BİR ÇATI ALTINDA TAMAMEN BİRBİRİNDEN FARKLI, GÜNCEL TÜKETİCİ BEKLENTİLERİNE UYGUN TASARIMLAR ÜRETEBİLMEKTEYİZ.

BASKI TEKNİĞİ

TÜM TASARIMLARIMIZ BASKI TEKNİĞİ VE KULLANILACAK AMBALAJ MALZEMESİNİN DOĞASINA UYGUN OLARAK TASARLANMAKTADIR. FARKLI BİR ÇOK BASKI TEKNİĞİNE VE AMBALAJ MALZEMESİNE OLAN HAKİMİYETİMİZ İLE TASARIM İLE BASIM ARASINDA HERHANGİ BİR SÜRPRİZİN YAŞANMASINI ENGELLEMEKTEYİZ. DOĞRU MALZEME SEÇİMİ VE BASKI TEKNİĞİNİN SINIRLARINI ZORLAYARAK ÇARPICILIĞI YÜKSEK SONUÇLAR ELDE ETMEKTEYİZ.