+        
300+       
70 ÜLKE        
100 MİLYON        
ÇOK YÖNLÜLÜK        
ÖDÜLLÜ TASARIM OFİSİ        

+

SATTIRAN AMBALAJ TASARIM ÇÖZÜMLERİ. ASIL MÜŞTERİMİZ ÜRÜNÜ SATIN ALAN TÜKETİCİDİR. ÇALIŞTIĞIMIZ TÜM MARKALARA, ÜRÜNÜN SATIŞINI ARTTIRACAK VE MARKA İMAJINA KATKI SAĞLAYACAK TASARIM ÇÖZÜMLERİ SUNMAKTAYIZ. TÜM TASARIM SÜREÇLERİMİZİ BELİRLEDİĞİMİZ 6 TEMEL KRİTER ÜZERİNE (HEDEF KİTLE ANALİZİ, RAKİP ANALİZİ, TÜKETİCİ ALGISI, GÜNCEL TRENDLER, MESAFE-ZAMAN, BASKI TEKNİĞİ) KURGULAYIP, TÜKETİCİDE SATIN ALMA REFLEKSİNİ HAREKETE GEÇİRMEKTEYİZ.

300+

YIL İÇERİSİNDE VARYANTLARI İLE BERABER 300’DEN FAZLA AMBALAJ TASARLAMAKTAYIZ. BİRÇOK FARKLI TÜKETİCİ GRUBU VE MÜŞTERİ SEGMENTİNE GÖRE GIDA, KOZMETİK, İLAÇ, MEDİKAL, DAYANIKLI TÜKETİM, OTOMOTİV VB SEKTÖRLERE TASARIM ÇÖZÜMLERİ SUNMAKTAYIZ. BU ÇEŞİTLİLİK SAYESİNDE TÜKETİCİLERİN BEKLENTİ VE TALEPLERİNİ SÜREKLİ TAKİP EDİP, EDİNDİĞİMİZ HER TECRÜBEYİ YENİ PROJELERİMİZE AKTARMAKTAYIZ.

70 ÜLKE

GÜÇLÜ MARKALAR, GÜÇLÜ TÜRKİYE. AMBALAJLARINI TASARLADIĞIMIZ ÜRÜNLER 70’DEN FAZLA ÜLKENİN RAFLARINDA TÜKETİCİ İLE BULUŞMAKTADIR. DOĞRU TASARIM ÇÖZÜMLERİ İLE ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALARA GLOBAL PAZARLARDA DA REKABET GÜCÜ YÜKSEK AYRICA YENİ PAZARLAR OLUŞTURABİLECEK POTANSİYELE SAHİP AMBALAJ TASARIMLARI HAZIRLIYORUZ.

100 MİLYON

TASARLAMIŞ OLDUĞUMUZ AMBALAJLAR YIL İÇERİSİNDE 100MİLYON ADETİN ÜZERİNDE ÜRETİLMEKTEDİR. FARKLI BİR ÇOK BASIM TEKNİĞİNE OLAN HAKİMİYETİMİZ İLE BASIM SÜREÇLERİNİ DE TAKİP EDEREK ÇALIŞMALARIMIZIN HATASIZ ÜRETİLMESİNİ SAĞLAMAKTAYIZ.

ÇOK YÖNLÜLÜK

TASARIMLARIMIZI BELİRLEDİĞİMİZ BİR TASARIM STİLİNE GÖRE DEĞİL, ÜRÜNÜN DOĞASI VE TÜKETİCİNİN BEKLENTİSİNE GÖRE TASARLAMAKTAYIZ. BİRBİRİNE BENZEYEN TASARIMLAR YERİNE TAMAMEN ÖZGÜN VE TÜKETİCİ İLE DOĞRU İLETİŞİMİ KURAN TASARIM ÇÖZÜMLERİ SUNMAKTAYIZ. AYRICA ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALARA BASILI İŞLER, DİJİTAL VE WEB TASARIM ÇÖZÜMLERİMİZ İLE ÇOK YÖNLÜ DESTEK VERMEKTEYİZ.

ÖDÜLLÜ TASARIM OFİSİ

TUNSA TASARIM OFİSİ, AMBALAJ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ VE TSE NİN 2016 YILINDA DÜZENLEDİĞİ AMBALAJIN AY YILDIZLARI TASARIM YARIŞMASINDA EN FAZLA TASARIM ÖDÜLÜ ALAN OFİSLERDENDİR. TUNSA TASARIM OFİSİ 2017 YILINDA WORLD PACKAGİN ORGANİSATİON TARAFINDAN, PACKAGİNG DESİGN GLOBAL PARTNERS SEÇİLEREK, GLOBAL AMBALAJ TASARIM ÇÖZÜMLERİ SUNMA KABİLİYETİNE SAHİP SAYILI PARTNER TASARIM OFİSLERİ ARASINA GİRMİŞTİR.